Обладнання літаків

oborud

Повітряний парк літаків МААК «УРГА» охоплює цілий спектр різних типів літаків: Ан-24, Ан-26, Ан-26 В100, Saab-340, Cessna-172. Це дозволяє нам значно розширити спектр послуг. Ми виконуємо як пасажирські, так і вантажні перевезення, в т.ч. і негабаритних вантажів.

Підприємство регулярно реалізує програми підвищення комфорту і якості обслуговування пасажирів, в рамках яких проведені переробки пасажирських салонів сучасними шкіряними кріслами, системами додаткового шумопоглинання. Ми також піклуємося і про безпеку пасажирів, обладнавши комфортні салони сучасними системами забезпечення життєдіяльності на борту (кисневі та протипожежні системи, рятувальне обладнання).

На всіх пасажирських літаках створена атмосфера затишку та уваги до пасажирів.

Кілька наших літаків мають вантажо-пасажирську компоновку, що дозволяє максимально ефективно використовувати комерційне завантаження салону.

Наші повітряні судна повністю автономні в обслуговуванні і експлуатації і не вимагають ніякої додаткової техніки для експлуатації на злітно-посадочних смугах як зі штучним покриттям, так і без нього.

З метою підвищення конкурентоспроможності (комерційна завантаження і максимальна дальність польоту) на наших літаках встановлені додаткові паливні баки і збільшена максимальна злітна маса.

Безпека польотів у все більш інтенсивному повітряному русі забезпечується установкою таких сучасних системи, як супутникова навігація, TCAS, EGPWS, INMARSAT, ELT-406, FDR та ін.

Устаткування такого найвищого міжнародного рівня дозволяє нам виконувати рейси в будь-яку країну світу, на будь який континент і в будь-яких кліматичних умовах.

Міжнародний авіаційний технічний центр у Кіровограді – це вже реальність!