Про компанію

page1-img8

Міжнародна акціонерна авіаційна компанія «УРГА» – це українська авіаційна компанія, котра активно розвивається, заснована в серпні 1993 року і вже завоювала визнання на міжнародному ринку авіаційних послуг, яка сьогодні продовжує постійний пошук нових форм і методів роботи по обслуговуванню пасажирів і замовників.

Більше 30 років МААК «УРГА» упевнено йде до досягнення своїх цілей, з них найважливішими весь цей час залишаються безпека і комфортність авіаперевезень.

Авіакомпанія має ліцензію Державної авіаційної адміністрації України на виконання вантажних перевезень в 134 країни світу.

era_l100Авіакомпанія «УРГА» сертифікована ICAO, а з 2001 року є членом Європейської асоціації регіональних авіаліній ERA.

З грудня 1994 року МААК «УРГА» включена в список перевізників Організації Об’єднаних Націй і в Міжнародній Організації Цивільної Авіації (ICAO), за контрактами якої авіакомпанія працює і сьогодні.

Льотний, технічний і диспетчерський персонал має значний досвід виконання і обслуговування польотів, у тому числі міжнародних.

Авіакомпанія орієнтується на постійне підвищення якості авіаційних послуг, задоволення потреб своїх партнерів та клієнтів. З цією метою в авіакомпанії запроваджено Систему управління якістю. В листопаді 2014 року Система управління якістю МААК «УРГА» пройшла офіційне підтвердження по міжнародному стандарту якості ISO 9001:2000, а авіакомпанія отримала відповідний сертифікат. З 2016 року авіакомпанія сертифікована за стандартом ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги».

(Сертифікати компанії можна переглянути в розділі «Інформація»).