Навчальні центри

Навчальні центри раді вітати Вас на сайті МААК «УРГА»

На базі МААК «УРГА» створено два навчальних центри:

Навчально-льотний центр «УРГА» – це льотна школа, котра йде в ногу з часом і створена на базі авіакомпанії МААК «УРГА» в 2009 році. Володіючи величезним досвідом початкової підготовки і перепідготовки пілотів, набутим на ПС Ан-24, Ан-26, вже кілька років ми готуємо приватних пілотів на ПС Cessna-172.

Весь наш інструкторський склад розпочинав свою діяльність в одній з найкращих авіаційних шкіл – Кіровоградському вищому льотному училищі цивільної авіації та Державній льотній академії цивільної авіації, а також пройшов необхідну інструкторську підготовку в США. Це дає нам можливість з гордістю говорити про те, що ми підготували десятки першокласних льотних фахівців, які зараз працюють у провідних авіакомпаніях України та всього світу.

Навчально-льотний центр МААК «УРГА» приділяє велику увагу професіоналізму та інтегрованому навчанню. Наші фахівці разом з технікою пілотування, літаководіння, практичною роботою в повітрі і на землі, навчають використанню новітніх систем, встановлених на наших літаках.

Ми приділяємо максимальну увагу професійним підходам та цілісності підготовки з одночасним урахуванням індивідуальних психологічних особливостей слухачів. Ми йдемо в ногу з новітніми тенденціями світової авіації, тому ми готуємо пілотів з урахуванням наступних факторів:

  • Ми сертифіковані як організація FTO / TRTO у відповідності з JAR FCL 1 (Сертифікат Навчально-льотного центру № UA/FTO-001/2016).
  • Ми володіємо парком власних ПС SAAB 340B, Ан-24, Ан-26 і Cessna-172R Skyhawk.
  • Всі наші інструктори є професійними пілотами, які пройшли підготовку в кращих авіаційних ВНЗ, мають за плечима багатотисячні нальоти і величезний досвід польотів в найрізноманітніших умовах і регіонах світу.
  • Ми використовуємо новітні методики навчання, методичні матеріали та обладнання (комп’ютери, відео, аудіо).
  • За всіма сертифікованими напрямками підготовки проводяться регулярні курси періодичної підготовки (КПК).

Отже, Ви вирішили присвятити себе авіації і хочете досягти своєї мети. НЛЦ МААК «УРГА», це те місце, де Вас зрозуміють і реально допоможуть втілити Ваші задуми в життя.

Послуги навчальних центрів

Світ сучасної авіації настільки автоматизований, що можливість виникнення помилки зведена до значень, що наближаються до нуля. Але люди ніколи не застраховані від помилки.

Читати ще

Якщо ви бажаєте літати просто для свого задоволення або забезпечення своїх особистих потреб, таких як бізнес та інша діяльність, ліцензія приватного пілота PPL (A), найбільш прийнятний варіант для вас.

Читати ще

Якщо Ви мрієте про авіацію, Вам неодмінно варто замислитися про таку сучасну і популярну професію, як бортпровідник, або член кабінного екіпажу.

Читати ще

В даний час, для того, щоб виконувати польоти, одного вміння пілотувати літак явно недостатньо. Необхідно володіти найбільш різнобічними навичками та знаннями. Сучасний пілот, це високо ерудована людина, що володіє усім комплексом знань і вмінь, щоб безпечно виконувати польоти в повітряному просторі, як своєї країни, так і за її межами. Тому наші навчальні центри, крім своєї основної діяльності виконує підготовку з авіаційної англійської мови, а також підготовку з авіаційної безпеки.

Ми значно досягли успіху в цьому напрямку, про що свідчать як відгуки перевіряючих органів, так і самих тих, хто пройшов навчання в наших стінах.

Здійснення підготовки та перепідготовки з авіаційної безпеки в аеропортах та авіакомпаніях льотного та інженерно-технічного складу, диспетчерів та ін.

Читати ще

Підготовка з авіаційної англійської мови, фразеології радіообміну англійською мовою, тестування рівня знань і др.

Читати ще

Важливою складовою безпеки цивільної авіації є підготовка усіх членів екіпажу до дій в аварійних ситуаціях.

Читати ще