Технічне обслуговування ПС

page6-img3

Технічне обслуговування повітряних суден і управління підтримкою льотної придатності НД власної компанії і своїх клієнтів виконується окремим підрозділом МААК «УРГА» – інженерно-авіаційною службою.

Інженерно-авіаційна служба МААК «УРГА» має Сертифікат PART-145 № UA.145.0002 виданий САА України. Обслуговування проводиться у сучасній будівлі ангарного типу. Система обслуговування відповідає вимогам міжнародних стандартів системи менеджменту якості ISO 9001:2000.

Ми виконуємо базове і лінійне технічне обслуговування літаків всіх експлуатованих авіакомпанією типів ПС як на основній базі (Кіровоград), так і на зовнішніх операційних базах. Крім того, наша авіаційно-технічна база дозволяє проводити технічне обслуговування та інших типів ПС, а саме ATR-72, Boeing 737-500 та ін.

Надійність, своєчасність і ефективність технічного обслуговування підтверджується численними сертифікатами відмінності від керівництва місій ООН.

У рамках чергового інвестиційного проекту МААК «УРГА» був створений Технічний центр, що представляє собою комплекс додаткових споруд, обладнання та ультрасучасний док-ангар, що відповідає найсучаснішим вимогам до організацій з технічного обслуговування авіаційної техніки.

Технічне обслуговування проводиться сертифікованим інженерно-технічним персоналом, що пройшов необхідну підготовку, в т.ч. і у іноземних фахівців.

Відповідно до затвердженого САА України 10.08.2011р. Керівництва з регулювання ТО (МОЕ) інженерно-авіаційна служба має право виконувати наступні види робіт:

Послуги компанії також є розшифровка польотної інформації ПС Ан-24, Ан-26, Saab-340B з реєстраторами типу: МСРП-12-96, ЭБН-12, БУР-4, ЭБН-4700, К3-63.