Вітаємо з Днем перемоги 2018!

Без имени-2

Дорогі ветерани та учасники Великої Вітчизняної війни! Шановні співробітники, партнери і друзі! Прийміть теплі і сердечні вітання з найбільш урочистим і шанованим святом – Днем Перемоги!
У травні 1945 року завершилася одна з найкровопролитніших війн в історії людства. Ціна перемоги виявилася занадто дорогою. Слава героїв-учасників бойових дій, тих, хто поклав голови у боях, хто дійшов до Берліна, не меркне у пам’яті нащадків. Кожного року цього травневого дня ми віддаємо данину шани та поваги людям, завдяки героїзму та мужності яких ми нині живемо та працюємо.
Велика Вітчизняна війна – це безсмертний подвиг мільйонів людей на благо нашої Батьківщини, це неймовірна кількість важких днів та ночей.
Не забуваємо й про подвиги тих, хто здобував перемогу в тилу та відбудовував з попелу та руїн народне господарство. Пам’ять про їх самовіддану працю зберігають нові покоління українців.
Дорогі ветерани, ми низько вклоняємося Вам та вітаємо із знаменним Днем Перемоги. Нехай міцнішає з роками Ваше здоров’я та завжди будуть поруч святковий настрій, добробут і родинна злагода.
Подвиг ваш – безсмертний, пам’ять про Вас– нетлінна, вдячність народу – безмежна.