Інформація про нас

Компанія постійно розширює і на сьогодні у розпорядженні компанії перебуває 16 повітряних суден, з яких:

 

Читать ще

Технічне обслуговування повітряних суден і управління підтримкою льотної придатності НД власної компанії і своїх клієнтів виконується окремим підрозділом МААК «УРГА» – інженерно-авіаційною службою.

Інженерно-авіаційна служба МААК «УРГА» має Сертифікат PART-145 № UA.145.0002 виданий САА України. Обслуговування проводиться у сучасній будівлі ангарного типу.

Читать ще

Повітряний парк літаків МААК «УРГА» охоплює цілий спектр різних типів літаків. Підприємство регулярно реалізує програми підвищення комфорту і якості обслуговування клієнтів, в рамках яких проводяться доопрацювання ПС.

Читать ще

Дані Правила перевезень пасажирів і багажу повітряними суднами МААК «УРГА»передбачають порядок організації повітряних перевезень пасажирів і багажу, основні функції персоналу компанії при виконанні покладених на них обов’язків і повноважень, інструкції і технології, використовувані при перевезенні пасажирів і / або багажу, у тому числі правила повітряних перевезень пасажирів і багажу, правила застосування тарифів, стандарти з обслуговування пасажирів і багажу, порядок розгляду претензій.

Дані Правила розроблені МААК «УРГА» на підставі Правил повітряних перевезень пасажирів і багажу, затверджених наказом Міністерства інфраструктури України від 30 листопада 2012 року № 735, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2012 року за № 2219/22531 (далі – Правила МІУ) та Повітряного кодексу України.

Читать ще

Відповідальна особа за обслуговування пасажирів з обмеженими фізичними можливостями в аеропорту «Кіровоград» – начальник СОП Петрова Світлана Іванівна, тел. +380(522)35-35-11 (в робочий час).

Річна інформація про компанію як емітента цінних паперів

Повідомлення