ПрАТ МААК «УРГА» виділила понад 2 млн. грн благодійної допомоги для ЗСУ й тероборони

зсу

З перших днів повномасштабної війни авіакомпанія «УРГА» допомагає Збройним силам України та ТРО.

Ми завжди пишаємось, що ми – українська компанія, і , звісно, нам важливо бути корисними країні за складних часів. Всього за час військової агресії авіакомпанія надала допомоги армії більше 2 млн. гривень, допомагала військовим бронежилетами, радіостанціями, генераторами, акумуляторами, квадрокоптерами, приладами нічного бачення, ліхтарями, паливом.
Також авіакомпанія підтримує мобілізованих працівників. За півтора року війни авіакомпанія допомогла 12-м військовим частинам, постійно підтримує окремі бригади та підрозділи, які здійснюють заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, виконують бойові розпорядження з утримання певних ділянок лінії оборони в операційній зоні, а також з відбиття збройної агресії рф.
Як і всі українці, МААК «УРГА» також постраждала від військової агресії російської федерації. 28.07.2022 року по нашому підприємству було нанесено ракетні удари військовими рф, наслідками яких стали смерті та каліцтво наших працівників, значне руйнування інфраструктури авіакомпанії та знищення техніки.
Сьогодні Сили оборони України ведуть активний контрнаступ, щодня звільняючи від окупантів нові населені пункти. Втім не варто забувати, що наступ – це складний для війська етап, який дається ціною життів наших захисників. Тому саме зараз, як ніколи, важлива підтримка ЗСУ від всього українського суспільства. Наша допомога продовжується задля нашої перемоги.

Віримо в Україну! Віримо в ЗСУ! Разом переможемо!