COVID-19

unnamed (1)

Шановні пасажири!

У зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19 внесено певні зміни до вимог епідеміологічної безпеки пасажирів та екіпажу.

МААК «УРГА» застосовує стандарти та процедури безпеки згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міжнародної організації повітряного транспорту, Європейського агентства авіаційної безпеки, Європейського центру профілактики та контролю захворювань, а також Міністерства охорони здоров’я України та Державної авіаційної служби України.

Щоб пасажири відчували себе ще більш захищеними протягом усієї подорожі:

  • Носіння захисних масок є обов’язковим для всіх пасажирів від 6-ти років.
  • Заборонено застосування респіраторів з клапаном видиху, оскільки через клапан видиху на респіраторі однонаправлено виділяється біологічний матеріал, який може містити збудник інфекційної хвороби.
  • Захисні маски дозволено не використовувати за умови, якщо пасажир має труднощі з диханням, не пов’язані з COVID-19, або якщо за станом здоров’я пасажиру не дозволяється носити маску.

У даному випадку, під час реєстрації або посадки на борт повітряного судна, необхідно обов’язково надати відповідну підтверджуючу довідку від лікаря, а також негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, отриманий не раніше ніж за 48 годин до вильоту рейсу за розкладом.

У зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19 на території аеропорту «Кіровоград» діють додаткові правила безпеки:

   • Перед входом, в терміналі та на виході дотримуйтесь соціальної дистанції (наліпки на підлозі в терміналі) – 1,5 метра.
   • При вході в термінал проводиться температурний скринінг, показник температури не повинен перевищувати 37 градусів Цельсія. До терміналу не допускаються особи з позначкою температури вище за 37 градусів Цельсія та з ознаками гострої респіраторно-вірусної інфекції (кашель, задишка, нежить).
   • Вхід до терміналу тільки за наявності проїзного документа та не раніше ніж за 2 години до рейсу.
   • Пасажири та супроводжуючи особи не допускаються до терміналу без одягнених масок/респіраторів (без клапану видиху) та рукавичок.

Переконайтесь, що ви правильно носите захисну маску або респіратор та дотримуєтесь соціальної дистанції протягом усього часу знаходження в терміналі.

   • Супроводжуючі особи отримують доступ до приміщення пасажирського терміналу лише за особливих обставин, наприклад під час супроводження або для догляду за пасажиром, якому потрібна допомога, а саме – особам з обмеженою рухливістю (PRM), неповнолітнім без супроводу (UM).
   • У відповідності з діючими правилами захисту даних, пасажири повинні надати заяву щодо свого статусу COVID-19 перед отриманням посадкового талона, як частину процедури реєстрації:
   • Форма самодекларації стану здоров’я.

З повною інформацією та рекомендаціями шодо COVID-19 Ви можете ознайомитись на офіційному порталі covid19.gov.ua