COVID-19

unnamed (1)

Шановні пасажири!

У зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19 внесено певні зміни до вимог епідеміологічної безпеки пасажирів та екіпажу.

МААК «УРГА» застосовує стандарти та процедури безпеки згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міжнародної організації повітряного транспорту, Європейського агентства авіаційної безпеки, Європейського центру профілактики та контролю захворювань, а також Міністерства охорони здоров’я України та Державної авіаційної служби України.

Щоб пасажири відчували себе більш захищеними протягом усієї подорожі:

 • Пасажири та супроводжуючі не допускаються до пасажирського терміналу без респіраторів або масок, в тому числі виготовлених самостійно.
 • Вимагається носіння захисних масок для всіх пасажирів від 6-ти років, таким чином, щоб вони покривали рот та ніс.
 • Заборонено застосування респіраторів з клапаном видиху, оскільки через клапан видиху на респіраторі однонаправлено виділяється біологічний матеріал, який може містити збудник інфекційної хвороби.
 • Захисні маски дозволено не використовувати за умови, якщо пасажир має труднощі з диханням, не пов’язані з COVID-19, або якщо за станом здоров’я пасажиру не дозволяється носити маску (необхідно обов’язково надати відповідну підтверджуючу довідку від лікаря, а також відповідний документ щодо тестування на COVID-19).
 • Для збору використаних засобів індивідуального захисту використовуються спеціальні контейнери.

Не допускаються до перевезення пасажири без наявності у них відповідних документів щодо тестування на COVID-19, вакцинації від COVID-19 чи одужання особи від COVID-19.

Інфоомування пасажирів здійснюється шляхом оголошень та розміщення  інформаційних матеріалів з питань вакцинації від COVID-19, існуючих  обмежень, правил авіаперевезень та заходів з профілактики коронавірусної  хвороби (COVID-19):

 • дотримання правил гігієни рук,
 • респіраторної гігієни і етикету кашлю,
 • дотримання фізичного дистанціювання не менше одного метра (дані  протиепідемічні заходи не можуть бути гарантією профілактики поширення  коронавірусної хвороби (COVID-19).

У зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19 в пасажирському терміналі аеропорту «Кіровоград» діють додаткові правила безпеки:

 • Дотримання дистанційних норм не менше одного метра в місцях потенційного скупчення людей, в т.р. перед стійками реєстрації, під час проходження паспортного контролю, перед входом в кімнату матері і дитини, до туалету, під час посадки/висадки на борт ПС.
 • Здійснення температурного скринінгу при вході в пасажирський термінал, показник температури не повинен перевищувати 37 градусів Цельсія. До терміналу не допускаються особи з позначкою температури вище за 37 градусів Цельсія та з ознаками гострої респіраторно-вірусної інфекції (кашель, задишка, нежить).
 • Вхід до терміналу дозволяється тільки за наявності проїзного документа та не раніше ніж за 2 години до рейсу.
 • Заборона на вхід до терміналу супроводжуючим особам (окрім тих, хто супроводжує осіб з інвалідністю та осіб до 18 років);
 • У відповідності з діючими правилами захисту даних, пасажири повинні заповнити форму щодо свого статусу COVID-19 перед отриманням посадкового талона, як частину процедури реєстрації. Форму можна знайти за посиланням:

Форма самодекларації стану здоров’я.

З повною інформацією та рекомендаціями шодо COVID-19 Ви можете ознайомитись на офіційному порталі covid19.gov.ua