Про компанію

page1-img8

Міжнародна акціонерна авіаційна компанія «УРГА» – це українська авіаційна компанія, котра активно розвивається, заснована в серпні 1993 року і вже завоювала визнання на міжнародному ринку авіаційних послуг, яка сьогодні продовжує постійний пошук нових форм і методів роботи по обслуговуванню пасажирів і замовників.

Більше 20 років МААК «УРГА» упевнено йде до досягнення своїх цілей, з них найважливішими весь цей час залишаються безпека і комфортність авіаперевезень.

Авіакомпанія має ліцензію Державної авіаційної адміністрації України на виконання вантажних перевезень в 134 країни світу.

era_l100Авіакомпанія «УРГА» сертифікована ICAO, а з 2001 року є членом Європейської асоціації регіональних авіаліній ERA.

З грудня 1994 року МААК «УРГА» включена в список перевізників Організації Об’єднаних Націй і в Міжнародній Організації Цивільної Авіації (ICAO), за контрактами якої авіакомпанія працює і сьогодні.

Льотний, технічний і диспетчерський персонал має значний досвід виконання і обслуговування польотів, у тому числі міжнародних.

iso_l100Політика МААК «УРГА» в сфері якості

Авіакомпанія орієнтується на постійне підвищення якості авіаційних послуг, задоволення потреб своїх партнерів та споживачів. З цією метою в авіакомпанії впроваджено Систему управління якістю. У листопаді 2004 року Система управління якістю МААК «УРГА» пройшла офіційне підтвердження за міжнародним стандартом якості ISO 9001:2000, про що авіакомпанії були видані відповідні сертифікати. У 2013 р. авіакомпанія успішно пройшла чергову сертифікацію Системи управління якістю, яка підтвердила її відповідність стандарту ISO 9001:2008.

Місія: створення міжнародної акціонерної авіаційної компанії для перевезення пасажирів і вантажів, здатної розвиватися та вдосконалюватися з метою задоволення споживачів, персоналу, акціонерів та суспільства.

Бачення: ми – відома на світовому ринку авіакомпанія, яка надає авіаційні послуги на всіх континентах і задовольняє очікування зацікавлених сторін.

Стратегія: розвиток колективу однодумців, об’єднаного спільними цінностями, який постійно вдосконалює свою діяльність з надання авіаційних послуг для досягнення добробуту та задоволення потреб споживачів, персоналу, акціонерів та суспільства.

Стратегічні напрями в діяльності компанії в сфері якості наступні:

  • пошук шляхів підвищення якості послуг, їх безпеки і надійності;
  • розширення міжнародного ринку авіаційних послуг;
  • збільшення парку повітряних суден;
  • переобладнання і модернізація авіаційної техніки;
  • навчання та підвищення кваліфікації персоналу;
  • створення благ для персоналу, акціонерів та суспільства за рахунок прибутковості фінансово-господарської діяльності компанії.

Система управління якістю як засіб реалізації Політики в сфері якості, заснована на наступних цінностях:

  • індивідуальному підході до споживачів авіаційних послуг;
  • чесності, порядності у відносинах з персоналом, споживачами, акціонерами та суспільством;
  • патріотизмі і професіоналізмі персоналу;
  • постійному впровадженню інновацій і удосконалень.

Вище керівництво компанії забезпечує умови для розробки, впровадження та безперервного вдосконалення системи управління якістю МААК «УРГА».

Цілеспрямована політика авіакомпанії в напрямку підвищення якості авіаційних послуг, надійності та безпеки перевезень знайшла визнання численних державних та громадських організацій, про що свідчать отримані компанією відзнаки та нагороди.

МААК «УРГА» – майбутнє авіації України!